5 taro kāršu izlikumi par attiecību tēmu
Pārfrāzējot klasiķi, visas laimīgās mīlestības ir vienādas, visas nelaimīgās - katra nelaimīga pa savam…
Vārdu “nelaimīga” es šeit lietoju vienkārši smukam ievadam :) Dažreiz tās mīlestības ir vienkārši… complicated :) Tās ir visas tās situācijas, kad īsti nesaprotam, kas notiek, kāpēc neveicas, kāpēc attiecības neattīstās, nevirzās kā vēlamies. Tā kā Taro kārtīs ir iekodēts viss cilvēcīgo jūtu spektrs, tad caur tām iespējams paskatīties uz visdažādākajām situācijām.
Šoreiz apkopoju Taro kāršu izlikumus, kas piemēroti attiecību jautājumu noskaidrošanai dažādās to stadijās. Kāds tikai meklē mīlestību, kamēr cita - it kā pārī, bet pārliecības par to, ko partneris domā un jūt, nav… Vēl citam aiz muguras nesena šķiršanās, bet kāda - sarežģītas izvēles priekšā, kuram no diviem puišiem “sēsties kamanās” :)
Turpinājumā - 5 Taro kāršu izlikumi par dažādām attiecību tēmām.
#1 Pašreizējās attiecības
Salīdzinoši vienkāršs 7 kāršu izlikums, kur apskata abu partneru attieksmi esošo attiecību kontekstā. Domu, jūtu un rīcības līmenis, un vidējā kārts, kas parādīs, vai attiecībām ir pozitīvs potenciāls - šis ir pietiekami informatīvs izlikums. Praksē dažreiz mēdzu kārtij nr.6 pielikt pāris papildu kārtis ar domu, kā partneris rīkosies turpmāk (parasti kreisā puse ir par vaicātāju, bet labā - par partneri).
#2 Attiecību tilts
Plašs un bagātīgs kāršu izlikums dziļākai esošu attiecību izpētei. Gan pašreizējā situācija, gan otra cilvēka nodomi un, uz kurieni vispār virzās šīs attiecības. Kārtis nr. 13 un 14 par karmiskajām mācībām var arī nelikt, tad izlikums būs vairāk “down to earth”. Bet dažkārt šīs abas kārtis sniedz interesantu informāciju, kas iedod kontekstu visam pārējam.
#3 Atrast mīlestību
Nereti klientes (vīrieši nekad šādus jautājumus man nav uzdevuši) vēršas pie Taro kārtīm ar apmēram šādu tekstu: “Kāpēc man neizdodas atrast īstu mīlestību? Attiecības, ģimeni ļoti vēlos, bet visas līdzšinējās attiecības beigušās ar neveiksmi. Kāpēc tā? Kā man atrast īsto? Ko man darīt?...” Šim izlikumam saskatu it kā divas daļas, viena ir tā praktiskā puse - kāds viņš būs, kur viņu satikt?... Atliek tikai uz turieni aiziet, vai ne?:) Bet patiesībā svarīgākās ir tās divas pirmās kārtis, jo ar šo informāciju kaut ko var darīt. Ir taču tā - kamēr neko savās domās un rīcībā nemainām, tikmēr kāpjam uz tiem pašiem vecajiem grābekļiem.
#4 Kuru izvēlēties?
Vispār jau ir forši, ja ir izvēle un tevi grib gan Jānis, gan Pēteris :D Tikai pasarežģīti. Šis izlikums apskata divus variantus, kā lietas varētu attīstīties vienā vai otrā variantā (kārtis 1,2,3 un 4,5,6 skatām kā laika līniju) un iezīmē iespējamo iznākumu katrā no variantiem.
#5 Izjukušas attiecības - kas notika?
Arī šis ir diezgan bieži dzirdēts jautājums, vairāk gan ar skaļi neizteiktu (vai citreiz arī izteiktu) cerību, ka bijušais varētu atgriezties. Tās situācijas saucas “pašķīrušies”. Piecas kārtis, ko pēc vajadzības var papildināt. Manuprāt, interesanti un noderīgi ir salīdzināt pirmās divas ar domu - ko jautātājs (-a) domā, kas notika, un kas varbūt notika īstenībā. Esot emocijās, dažkārt grūti saskatīt realitāti.
Rakstā izmantotais titulattēls no Unsplash.
Pirkumu grozs
Pirkumu grozs ir tukšs.