Sveiki, latviski lasošā pasaule!

Es esmu Gundega un šinī vietnē rakstu par Taro kārtīm.

Mans mērķis ir rakstīt par Taro latviešu valodā un radīt šeit tādu informācijas vidi, kādu es būtu vēlējusies, kad pati sāku apgūt kārtis. Es apguvu tās, pirmkārt, daudz lasot - grāmatās un internetā, angļu un krievu valodā, jo latviski pieejamā informācija ir ļoti ierobežota. Divus gadus mācījos Taro skolā un, protams, daudz praktizēju.

Uzskatu, ka Taro var apgūt ikviens, kurš to vēlas.

Tāpēc šinī vietnē piedāvāju tradicionālās Taro mācības pamatus, kā es to saprotu. Pirmām kārtām, visu 78 kāršu tradicionālās nozīmes. Bet blogā rakstīšu visu, kas varētu interesēt cilvēkus, kurus, līdzīgi kā mani, aizrauj un fascinē šī bagātīgā, noslēpumainā zīlēšanas, prognozēšanas un sevis iepazīšanas sistēma.

Cilvēkus, kas strādā  ar Taro kārtīm, pieņemts saukt par tarologiem. Sarunu valodā gan mēdz teikt - jāaiziet pie zīlnieces… Tomēr zīlēšana ir tikai viena daļa no tā, ko var darīt ar Taro kārtīm, tāpēc to, ko es daru, es gribētu saukt par Taro kāršu konsultāciju. Mana filozofija balstās uzskatā, ka visvairāk kārtis var atklāt par pašreizējo brīdi un cilvēku pašu, lai no tām gūtu izpratni un skaidrību, un tālāk izdarītu labākas izvēles.

Taro konsultācija līdzīgi kā psihoterapija rosina cilvēku domāt par sevi un savu dzīvi. Attēlota bildītēs, situācija iegūst perspektīvu… Tā ir iespēja it kā atkāpties un paskatīties uz situāciju kopumā, jo, esot tanī iekšā, īpaši, ja tā ir priekš cilvēka grūta situācija (un, kad viss ir viegli un labi, parasti tad cilvēki nemeklē tarologu), tu esi pārāk tuvu, iekšā, un izeju atrast ir daudz grūtāk. Bet kopumā, cilvēkiem jau ir šī iekšējā zināšana, un Taro konsultācija ir tikai iespēja … iegūt perspektīvu. 

Taro ir kā kompass… Tas parāda pašreizējo virzienu, uz kuru dodas jautātājs, bet nevar likt cilvēkam bez viņa paša iesaistes virzienu mainīt.

Pirmās kārtis es nopirku 2011.gada 11.novembrī - zīmīgajā datumā 11.11.11. :) Atceros, pirmo reizi sev izliekot kārtis, un tas bija online (vietne droši vien pat vairs neeksistē), “izkrita” Tornis. Tas interneta zīlēšanas vietnēs esot ļoti reti, ka kārts “izkrīt” pati no sevis. Pārējās kārtis un kontekstu neatceros… Atceros tikai šo Torni, jo no tā brīža, kad pirmo reizi saskāros ar Taro kārtīm, mana dzīve vairs nekad nav bijusi tāda kā agrāk. 

Taro atver durvis uz bezgalīgu iespējamību pasauli.

Ja arī tu vēlies ieskatīties šajā pasaulē, laipni aicinu lasīt manu blogu, izmantot informācijas materiālus, pieteikties uz konsultāciju vai pierakstīties uz jaunumiem e-pastā [email protected]