Zižļi

Nodarbošanās, aktivitātes, dinamika, citi cilvēki, idejas, pēkšņa iedvesma, radošā darbība, politika, valsts vara u.c. Zižļi, uguns stihijas kārtis, vienmēr vēsta par enerģiju, aktivitāti un degsmi, kas ir ieguldīta konkrētajā situācijā. No pirmā idejas uzplaiksnījuma, pirmā impulsa (Zižļu Dūzis) līdz pilnīgai savu nodomu īstenošanai un situācijas pārvaldīšanai (Zižļu Karalis) - Zižļi norāda uz aktīvu darbību, kaislībām, ambīcijām, spēku, dzīves sparu, vitalitāti, - visu to, kas ļauj kaut kam rasties un dzīvot. Zižļi ir vīrišķīga enerģija.


zižļu dūzis

Vienā vārdā: Enerģija

Vairāk atslēgas vārdu: Ideja. Jauns sākums. Atdzimšana. Vitalitāte, prieks, kaislība, seksuāla vēlme. Auglība, dzimšana. Vīrišķais. Avots, resursi. Veiksme, iedvesma.

Situācijas: Norāda uz cilvēka patieso dabu (ar blakus kārtīm kas paskaidro). Vīrietim - norāda uz seksuālo spēju. Daudz enerģijas, var īstenot sapņus un izmainīt dzīvi. Jāuzticas sev. Jauna iepazīšanās, kaisle, seksuāla interese. Iespējama grūtniecība.

Apgriezti: Zūd spēks un enerģija. Neizlēmība, mērķa trūkums. Spītīgs vai pesimistisks cilvēks. Attiecībās nav uzticēšanās. Iespējams negodīgums.

Ēna: Pārāk liela pašpārliecība un pārspīlētas kārtij piemītošās iezīmes.

Pastiprina viens otru: ar Magu

Kad? Pēc 1 dienas. Pavasarī.


2 zižļi

Vienā vārdā: Sākums

Vairāk atslēgas vārdu: Iespējas, izvēle, vairākas idejas. Partnerattiecības, darba attiecības. Līgumi, vienošanās. 

Situācijas: Nemiers, vēlme mainīt, sākt jaunu lietu. Jaunu plānu, projektu izstrāde. Pieņemt lēmumu. Divu gribu, ideju, personību sadursme. Sākums, jāpagaida kamēr situācija attīstās un atklājas apstākļi. Abi cilvēki vēlas dominēt. Nepieciešams rēķināties ar citiem. Drīz iespējams darba brauciens. Aktīvi meklēt, veidot attiecības, bieži iepazīšanās internetā. Plānot nākotni kopā.  

Apgriezti: Ieplānotajam nav ne pareizais laiks, ne cilvēki. Perspektīvas trūkums. Apjukums izvēles priekšā. Dominēšana, manipulēšana, apspiešana. Neplānota atgriešanās. 

Ēna: Mūžīgas šaubas, kā rezultātā nedara to, ko patiesi vēlas.

Pastiprina viens otru: ar Priesterieni

Kad? Pēc 2 dienām. 21.03.-31.03.


3 zižļi

Vienā vārdā: Attīstība

Vairāk atslēgas vārdu:  Radīt, dot dzīvību, dzimšana. Kaislība, radošums, mākslinieks. Sadarbība, komanda, kustība, darbība, rīcība. Plāni, nodomi. Tirdzniecība. Rakstnieki, radošs darbs, darbs uz laiku.

Situācijas: Kas sācies, to vairs neapturēt. Saņems darba piedāvājumu. Plānotais darījums notiks. Iemantot cieņu kolēģu acīs. Ielikts stabils pamats. Jauns pasākums, atklāšana, atvēršana. Attiecību sākuma posms. Attiecības internetā. Seksuāla vēlme.

Apgriezti: Radošums ir apspiests. Enerģijas trūkums, trulums. Gaidas šobrīd ir nepamatotas, tomēr ar pacietību un praktisku pieeju rezultāts būs. Profesionāla greizsirdība.

Ēna: Pārņemts ar pašreizējo ideju.

Pastiprina viens otru: ar Triumfa ratiem

Kad? Pēc 3 dienām. 01.04.-10.04.


4 zižļi

Vienā vārdā: Pabeigts darbs

Vairāk atslēgas vārdu:  Labklājība. Svētki, ģimene, svinības, mājas, kāzas. Sasniegumi, atpūta, harmonija, laime, apmierinājums. Uzplaukums.

Situācijas: Laba veselība. Darbs nes augļus. Attiecībām ir stingrs pamats. Laimīga mājas dzīve. Nozīmīgs dzīves posms pabeigts. Var atpūsties, lai atzīmētu panākumus. Mīlestībā - stipras saites, laime un drošība. Vientuļajiem iespējamas jaunas attiecības, saderināšanās. 

Apgriezti: Nenozīmīgas problēmas un raizes. Neaktivitāte, stagnācija, bloķēta enerģija, nelietderīgi izmantoti resursi. Pirms svinēt uzvaru, vēl kaut kas var būt jāatrisina. Nepabeigtas lietas. Svinības jāatliek.

Ēna: Nav!

Pastiprina viens otru: ar Mērenību

Kad? Pēc 4 dienām. 11.04.-19.04.


5 zižļi

Vienā vārdā: Sacensība

Vairāk atslēgas vārdu:  Konkurence, ķildas, sacensība, cīņa. Sporta sacensības. Izaicinājums, konflikts, ambīcijas. Nemiers. Paātrinājums. Aktīvs, kreatīvs spēks. Jauni apvāršņi.

Situācijas: Laiks sevi parādīt. Enerģiju izlādēt komandu spēlēs. Fiziskas pārmaiņas, saistītas ar vecumposmu. Psiholoģiskas pārmaiņas, kā dēļ cilvēki rīkojas sev netipiski. Domas riņķo. Aizkaitinājums. Haotisks periods, jāpaļaujas uz instinktiem, refleksiem un pagātnes treniņu. Pareizā attieksme - ļauties spēlei. Attiecībās bieži strīdi. Par attiecībām jācīnās, pastāv konkurence.

Apgriezti: Ķildošanās. Haoss beidzas, tuvojas mierīgs un harmonisks periods. Jāizvērtē, kur ieguldīt savu enerģiju. Šaubas un pārliecības trūkums.

Ēna: Varbūt nevajag pieiet šai lietai pārāk nopietni? Trakulis vai tracinošs cilvēks.

Pastiprina viens otru: ar Torni

Kad? Pēc 5 dienām. 23.07.-01.08.

 

6 zižļi

Vienā vārdā: Uzvara

Vairāk atslēgas vārdu:  Panākumi, triumfs. Saskaņa, labs draugs. Ideāls partneris. Draudzība. Laba reputācija. Optimisms. Svarīga ziņa. Atzinība.

Situācijas: Pozitīvi apstākļi. Situācija mainās uz labo pusi. Pienāks labas ziņas. Patiesa draudzība. Publiska atzinība, darbā panākumi. Ir iemesls svinībām, tomēr brīdinājums “negulēt uz lauriem”. Attiecībās vislabākā saskaņa. Būt dievinātam no partnera puses. Būs panākumi attiecību jomā.

Apgriezti: Sīkas problēmas kopumā labā attiecībās. Iespējams zaudējums vai neveiksme. Lietu kavēšanās. Vajadzība pēc laba drauga/ partnera (tāda trūkums). Enerģijas trūkums, lai pabeigtu iesākot darījumus. Iespējams, ka partneris nenovērtē.

Ēna: Pārspīlēta sevis izcelšana.

Pastiprina viens otru: ar Triumfa ratiem

Kad? Pēc 6 dienām. 02.08.-12.08.

 

7 zižļi

Vienā vārdā: Neatlaidība

Vairāk atslēgas vārdu: Pašpārliecība. Harisma. Spilgts raksturs. Laba veselība. Pārbaudījums. Drosme. Sadursme.

Situācijas: Sasniegumi, kas jāaizstāv - bet ne agresīvi. Reāli draudi nepastāv. Jāpaliek uzticīgam sev. Ir bail, bet iesāktais ir jāturpina. Norāde, ka ir jāiesaistās. Jauna darba meklēšanai labs laiks, cilvēks spēs sevi parādīt pilnībā. Piesardzība attiecībās, barjera, bailes tikt sāpinātam.

Apgriezti: Apātija, depresija. Rezignācija. Intereses trūkums. Raizes, bailes. Pārliecības trūkums. Jāuzmanās nepalaist garām izdevības. Iespējams, šī ir zaudēta cīņa, un gudrākais ir atkāpties.

Ēna: Ietiepība un neelastība.

Pastiprina viens otru: ar Vientuļnieku

Kad? Pēc 7 dienām (pēc nedēļas). 13.08.-22.08.


8 zižļi

Vienā vārdā:  Kustība

Vairāk atslēgas vārdu:  Kontrolēta enerģija, virzība. Organizētība. Menedžments. Elektrība, elektroierīces. Ceļojums, komunikācija, attīstība, mērķis.

Situācijas: Pozitīvas pārmaiņas. Lietas strauji mainīsies. Labi uzsākt jaunu pasākumu vai projektu. Uzzināt kaut ko būtisku. Cilvēkam patīk pārmaiņas un ceļošana. Izdodas sevi labi parādīt. Enerģijas pieplūdums. Var veikt vairākus uzdevumus vienlaikus. Ātra un dziļa  iemīlēšanās.

Apgriezti: Zaudēta kontrole. Impulsīva rīcība. Nelietderīgi iztērēta enerģija. Viss notiek lēni. Kavēkļi. Zaudēta mērķa izjūta. Pārvērtēt, vai mērķis ir īstais. Attiecībās nerīkoties impulsīvi.

Ēna: Impulsivitāte. Bezjēdzīga aktivitāte.

Pastiprina viens otru: ar Triumfa ratiem

Kad? Pēc 8 dienām. 22.11.-01.12.


9 zižļi

Vienā vārdā: Aizsardzība

Vairāk atslēgas vārdu:  Spēcīgs organisms, spēcīga imūnsistēma. Pašaizsardzība. Spēks, dominance. Spēcīgs raksturs. Aizkavēšanās, atlikšana, gaidīšana. Trauksme. Iekšējas šaubas. Ārzemes, ārzemnieki.

Situācijas: Nepieciešama drosme un pacietība. Situācija vēl nav atrisināta. Jāiztur līdz galam. Cilvēks paliek uzticīgs savām vērtībām. Jāstrādā ar savām bailēm un pašierobežojumiem, citādi situācija netiks atrisināta. Cilvēks ir spēcīga personība, bet vientuļš. Stresa pilnas attiecības. Partneris ir sargājošs.

Apgriezti: Nespēks, nogurums, vāja imūnsistēma. Citas personas pārspēks. Neatrisināta pagātnes problēma. Nespēja sevi aizstāvēt.

Ēna: Pārmērīga norobežošanās no citiem sāpīgu pagātnes notikumu dēļ.

Pastiprina viens otru: ar Spēku

Kad? Pēc 9 dienām. 02.12.-11.12.


10 zižļi

Vienā vārdā: Nospiestība

Vairāk atslēgas vārdu:  Nomāktība, slogs, atbildība, pārpūle. Smags darbs. Rezultāts. Cīņa, šķēršļi.

Situācijas: Cilvēks uzņēmies par daudz, nepieciešams deleģēt. Jānovelk robeža starp darbu un personisko dzīvi. Nepieciešamība pateikt “nē”. Cilvēks dzīvo citiem, bet nav sasniedzis savus mērķus. Stresa izraisītas veselības problēmas, kas izpaužas kā sāpes. Attiecībās cenšas būt tāds, kādu citi sagaida. Darbs ir svarīgāks par attiecībām. 

Apgriezti: Atbrīvošanās no pienākumiem, no sloga. Atteikšanās. Stress un raizes pāriet. Laiks sev. Neuzņemties risināt citu problēmas. Veselība uzlabojas. 

Ēna: Norobežošanās. Atteikšanās/ nespēja pieņemt palīdzību.

Pastiprina viens otru: ar Torni

Kad? Pēc 10 dienām. 12.12.-21.12.


zižļu pāžs

Vienā vārdā: Aizrautība

Persona: Jauns cilvēks, mūžīgais students. Zinātkārs, aizrautīgs, entuziasts. Viņa enerģija un optimisms ir lipīgs. Brīvdomātājs, dedzīgs. Vēlas visu atklāt, saprast un piedzīvot. Necieš garlaicību. Māceklis, asistents. Strādā ar bērniem, sporta, teātra, mediju jomā, tūrismā.

Situācijas: Jauna ziņa, informācija darba vai interešu jomā (visi Pāži ir ziņas). Nervoza enerģija, kustība, nemiers. Būt atvērtam jaunām idejām. Jaunas iespējas un iedvesma. Situācijai ir iespēja uzlaboties, ir cerība. Var būt ielūgums vai uzaicinājums piedalīties kādā jaunā pasākumā. Mainīt darbu, uzsākt jaunu izglītības posmu. Jaunas, dedzīgas attiecības, bet var ātri zaudēt interesi. Attiecību drāmas.

Apgriezti: Enerģija iztērēta. Pārgurums. Intereses trūkums. Karjera neapmierina. Ieteikums nebūt pārāk impulsīvam. Iespējams, otrs cilvēks rīkojas negodīgi. Attiecībās nav pastāvības un nopietnības.

Ēna: Neizlēmība. Viegli ietekmējams un var ātri zaudēt drosmi.

Pastiprina viens otru: ar Priesteri


zižļu bruņinieks

Vienā vārdā: Darbība

Persona: Aktīvs cilvēks, kurš savas prasmes un spējas pārbauda dzīves situācijās. Mērķtiecīgs, izlēmīgs. Trauksmaina personība. Mīl piedzīvojumus. Var būt pašpārliecināts. Runā, domā pēc tam. Steidzas un ir slikts klausītājs. Darbs saistīts ar kustību, braucieniem, komandējumiem, transporta joma. Aktieri, lektori, sportisti. 

Situācijas: Jebkurā jomā - plānos, darbos, ceļojumā - gaidāmas izmaiņas un kustība. Pārvākšanās, jauna dzīves vieta, pārcelšanās. Psiholoģiskas pārmaiņas cilvēkā, attīstība.  Noteiktība, mērķa izjūta. Parādīt sevi. Nepieciešams rīkoties ātri. Var uzņemties risku. Šī ir laba iespēja, jārīkojas nekavējoties. Attiecības prieka pēc, nenopietnas. Atvaļinājuma romāns. Pāris, kas kopā ceļo. Attiecības sākas pēkšņi un kaislīgi. 

Apgriezti: Piesardzība. Pašierobežojumi. Iedomāti šķēršļi, kas neļauj turpināt darboties. Darbs nav stabils, var bieži mainīties. Projekts var nebūt labi pārdomāts. Attiecībās - šķiršanās dēļ aizbraukšanas vai pārcelšanās.

Ēna: Neuzticams, nemierīgs, negodīgs.

Pastiprina viens otru: ar Triumfa ratiem


zižļu karaliene

Vienā vārdā: Degsme

Persona: Spēcīga, par sevi pārliecināta persona. Neatkarīga. Labi jūtas “savā ādā”. Droši iet pa dzīvi. Rīkojas, jo tic sev nevis veiksmei. Spoža personība, apburoša. Prot aizraut un iedvesmot. Ekstraverta. Valdonīga. Temperamentīga. Vadītāja, galvenā persona jebkādā jomā. Savs bizness.

Situācijas: Ticēt sev. Sieviete, kas veiksmīgi līdzsvaro ambīcijas, enerģiju un attiecības ar citiem jebkurā pasākumā, ko uzsāk. Padoms no šādas sievietes. Pašreiz var iegūt labu darbu. Kaislīgas attiecības. Daudz iespēju un pielūdzēju. Cilvēkam mīlestība un uzmanība ir ļoti svarīga. Ar īsto partneri attiecības būs jaunā līmenī, vēl stabilākas. 

Apgriezti: Iespējams, kāds manipulē ar citiem. Šaubas par sevi. Entuziasms noplok. Neatbalstoša uzvedība. Neapdomīga rīcība. Greizsirdība. Persona, kas savas ambīcijas izvirza par galveno. Attiecībās, iespējams, cenšas ielauzties cita sieviete.

Ēna: Destruktīva, dominējoša, manipulatīva.

Pastiprina viens otru: ar Sauli


zižļu karalis

Vienā vārdā: Līderis

Persona: Spēcīgs, par sevi pārliecināts cilvēks. Iedzimta, dabiska līderība. Parasti precējies, ir ģimene. Harizmātisks līderis. Persona, kas tiecas pēc neizmēģinātā, nepārbaudītā, jaunā ir radošs. Dedzīgs kā jauns cilvēks, bet bez tam raksturīgās svārstīšanās. Komandas vadītājs, līderis, biznesmenis.

Situācijas: Uzticēties savam viedoklim un redzējumam. Saņemt labu padomu no gudra, nobrieduša cilvēka. Karjerā viss balstās uz paša spēkiem un prasmēm. Atalgojums, apbalvojums par sasniegumiem. Labs partneris, stiprs un dāsns. Lojalitāte un kaislība attiecību pamatā. Var iepazīties ar kādu, kuram jau ir attiecības, būs spēle ar uguni.

Apgriezti: Autoritāte un varas pārspīlēšana. Fanātisms. Nepacietība, netolerance, paštaisnums. Egoisms. Jāaizstāv sevi. Uzmanīties no “fiksām” biznesa idejām.

Ēna: Cilvēki pie tā tiecas, bet viņam vajag savu dzīves telpu, tāpēc norobežojas. Neiejūtība.

Pastiprina viens otru: ar Zvaigzni

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.