Kausi

Jūtu pasaule, zemapziņa, dažādas emocijas, attiecību situācijas, jūtīgums, rūpes, došana un dalīšanās, mākslinieciskā darbība u.c. Kausi kā ūdens stihijas kārtis liecina, ka darīšana ir ar nemateriālo pasauli. Kā uguns un ūdens, Zižļi un Kausi ir pretstati. Kausu kārtīs (bet ne tikai) bieži attēlots ūdens dažādās formās, norādot uz emocijām, pārdzīvojumiem, zemapziņu, sievišķo. Kausu kāršu klātbūtne saistās ar attiecībām, draudzību, mīlestību, radiniekiem, ģimenes saitēm  - ar visu to, kas rodas un veidojas uz emociju un jūtu pamata. Kausu kārtis pārsvarā ir labvēlīgas.


kausu dūzis

Vienā vārdā: Svētība

Vairāk atslēgas vārdu: Emocijas, intuīcija, dziedināšana, dāvana, veiksme, iepriecinājums, harmonija. Mīlestība. Romantika. Talants.

Situācijas:  Jaunu sākumu periods. Radošu ideju un radošas enerģijas pārpilnība. Ieguldījumi un projekti būs veiksmīgi. Mākslas baudījums. Dvēsele bagātinās. Cilvēkam ir talants tajā lietā, ko dara. Zināšanas ir uzkrātas un ar tām jādalās. Iemīlēšanās. Jauna mīlestība, kurā būs dvēseliska saskaņa. Saderināšanās, kāzas, grūtniecība. Attiecību atdzimšana. Piedot vai gūt piedošanu.

Apgriezti: Kopumā pozitīva kārts arī apgriezti. Problēmas ir nenozīmīgas. Emocionāls periods. Emocionāla iztukšotība. Iespējams, pārdzīvojumi, ko izraisa pagātnes notikumi.

Ēna: Mīlestība ar nosacījumiem. Attiecību idealizēšana. Pārāk liels ideālisms un pieķeršanās neiespējamai idejai.

Pastiprina viens otru: ar Zvaigzni

Kad? Pēc mēneša. Vasarā.


2 kausi

Vienā vārdā: Saderība

Vairāk atslēgas vārdu: Jauna mīla, draudzība, partnerība. Bildinājums, laulības. Jauns līgums. Augšana, attīstība. Atveseļošanās. Romantika. Vienošanās. 

Situācijas: Tikšanās. Dalīts prieks. Konflikta atrisinājums. Nepieciešama sadarbība. Solījumi tiek pildīti.  Satikt svarīgu partneri. Iekšējas labsajūtas un harmonijas izjūta. Sākas jaunas romantiskas attiecības. Attiecības balstās uz patiesu draudzību. Attiecības kā prioritāte.

Apgriezti: Atsvešināšanas. Noraidījums. Jūtas bez atbildes. Strīdi, nesaprašanās. Zūd iepriekšējā uzticēšanās. Svarīgi ir runāt par attiecībām, citādi draud izjukšana. Partnerim nepieciešama uzmanība.

Ēna: Koncentrēšanās uz mīlestības jūtām nevis otru cilvēku. Pārspīlēta atkarība no otra. Nereālas gaidas no attiecībām.

Pastiprina viens otru: ar Mīlētājiem

Kad? Pēc 2 mēnešiem. 21.06.-30.06.


3 kausi

Vienā vārdā: Pārpilnība

Vairāk atslēgas vārdu: Svinības, prieks, labsajūta, pozitīvas emocijas, bauda. Cilvēku kolektīvi. Rezultāts, panākumi. Pozitīvs iznākums. Sabiedrisks cilvēks. Piederības izjūta.

Situācijas: Notikumi, kas atnesīs prieku. Ģimenes svinības - kāzas, saderināšanās, kristības. Grūtniecība, ja tāds ir jautājums. Bērniņa piedzimšana. Reliģiskas ceremonijas. Gaidāmas labas ziņas un veiksme. Laimīgs iznākums. Biznesa partneris satikts pasākumā. Vienošanās notiks. Laimīgas attiecības. Iepazīšanās pasākumā. Var būt attiecību trijstūris.

Apgriezti: Neauglība, slikta veselība. Skumjas un neapmierinātība. Pārāk liela koncentrēšanās uz baudas gūšanu, dažāda veida pārspīlējumi. Svinības tiek atliktas. Attiecībās sarežģījumi. Attiecību trijstūris. Nav atbalsta, nav piederības izjūtas.

Ēna: Jāuzmanās no pārmērīgas aizraušanās ar baudām. Sevis atzīšana un emocionāla labsajūta atkarīga no citu sprieduma.

Pastiprina viens otru: ar Mērenību

Kad? Pēc 3 mēnešiem. 01.07.-11.07.


4 kausi

Vienā vārdā: Pārsātinājums

Vairāk atslēgas vārdu: Apātija, vilšanās, apjukums, izolācija, noraidījums, garlaicība, neapmierinātība. Garastāvokļu maiņas. Intuīcija, apzinātība, pastiprināta jūtība. Domubiedru grupas (mākslinieki, garīgas prakses utml.)

Situācijas: Laiks saprast savas patiesās vēlmes. Izskatīt iespējas un piedāvājumus. Dalītas un neskaidras jūtas. Iedziļināšanas savā iekšējā pasaulē. Kārotais ir iegūts, bet ar to nepietiek. Nav prieka no iegūtā. Noraidoša attieksme. Nenovērtēt esošās attiecības un otru cilvēku. Nepamanīt mīlestību, kas tiek piedāvāta.

Apgriezti: Laiks atsākt darboties. Tiek piedāvāta laba izdevība. Motivācijas atgriežas. Ielūgums uz pasākumu un vēlme doties. Vēlme kontaktēties atgriežas. Beidzas izolācijas periods. Atjaunojas attiecības.

Ēna: Ieciklēšanās. Nespēja saskatīt un pieņemt labo, kas tiek dots. Būt (izskatīties) nepieejamam. Likt citiem uzminēt, ko domā vai jūt.

Pastiprina viens otru: ar Imperatoru

Kad? Pēc 4 mēnešiem. 12.07.-22.07.


5 kausi

Vienā vārdā: Vilšanās

Vairāk atslēgas vārdu: Zaudējuma jūtas. Nožēla. Noraidījums, nodevība. Robeža sasniegta. Pārmaiņas, emocionāla pārvērtība.

Situācijas: Bēdas un skumjas vēl nav pārdzīvotas. Nespēja aiziet no pagātnes. Negatīvas domas neļauj virzīties tālāk. Laiks atlaist pagātni.  Palīdzība ir pieejama. Situācija jāuztver kā cikliskums: pēc beigām nāk jauns sākums. Vilšanās attiecībās. Attiecības pārtrauc/ labāk pārtraukt, ja tās ir pašam par sliktu. Justies vientuļam. Iepazīties nav izdevies, jo cilvēks uzskata, ka nav pelnījis labas attiecības.

Apgriezti: Emocionāli grūts periods beidzas. Cilvēks pieņem pats sevi.

Ēna: Pārāk liela pieķeršanās pagātnei. Nespēja pieņemt palīdzību.

Pastiprina viens otru: ar Nāvi

Kad? Pēc 5 mēnešiem. 23.10.-01.11.


6 kausi

Vienā vārdā: Pagātne

Vairāk atslēgas vārdu: Bērnība, atmiņas, sentiments (pozitīvs). Ģimene. Brāļi, māsas. Draugu vai ģimenes tikšanās. Bērnības draugi. Prieks, jautrība.

Situācijas: Tikšanās ar agrāk pazītu cilvēku. Biznesā - seni partneri piedāvā jaunas iespējas. Pagātnes pūliņi gūst rezultātu. Agrāko attiecību atjaunošanās. Mīlošas attiecības, kur partneri var būt viņi paši. Rotaļīgas, nevainīgas attiecības.

Apgriezti: Šķiršanās no drauga. Atteikšanās no pagātnes. Atjaunošanās. Mantojums.

Ēna:  Pārlieka kavēšanās pagātnē, sentiments neļauj virzīties uz priekšu. Bērnišķīga atkarība, uzvedība, ar kuru cenšas iegūt uzmanību.

Pastiprina viens otru: ar Priesterieni

Kad? Pēc pusgada. 02.11.-11.11.


7 kausi

Vienā vārdā: Ilūzijas

Vairāk atslēgas vārdu: Jūtas, apjukums, apmātība, pašapmāns. Nerealitāte, nestabilitāte, šķitums. Nereāli sapņi. Atkarība. Neizlēmība. Pozitīvā nozīme - spēcīga radošā iztēle.

Situācijas: Pārāk daudz iespēju raisa apjukumu. Izskats var būt maldinošs. Labākā pieeja- izpētīt visus aspektus (visas iespējas). Attiecībās - krāpšanas un kārdināšanas kārts. Meklēt iepazīšanos internetā. Mirkļa sajūsma, kas vēlāk nes vilšanos. Cilvēks bēg no attiecībām - nododoties sapņošanai, lasīšanai,  internetam. Justies nepiepildītam.

Apgriezti: Cilvēks atkal spēj skaidri domāt, reālistisks. Fokusēties uz to, kas ir svarīgākais, un rīkoties izlēmīgi. Mēģināt atkal, ja ir gūtas un saprastas mācības. Apņēmība.

Ēna: Bēgšana no realitātes (TV, internets…). Bieži liecina par alkoholismu vai kādu citu atkarību.

Pastiprina viens otru: ar Mēnesi

Kad? Pēc 7 mēnešiem, pēc vairāk kā pusgada. 12.11.-21.11.


8 kausi

Vienā vārdā: Aiziešana

Vairāk atslēgas vārdu: Neapmierinātība ar esošo. Vēlme pēc pārmaiņām. Transformācija. Pārdomas. Cerību pilns cilvēks.

Situācijas: Laiks doties prom vai emocionāli atlaist situāciju. Garīguma un jēgas meklēšana. Atstāt pagātni aiz muguras. Sākt kaut ko jaunu. Būt neatkarīgam. Ceļojums vai dzīvesvietas maiņa. Šķiršanās. Ievainotas jūtas, noraidījums. Cilvēks attiecības nemeklē, jo vispirms grib tikt skaidrībā ar sevi. Attiecības, kur garīgums ir pirmajā vietā abiem partneriem.

Apgriezti: Nespēja pieņemt lēmumu, nespēja emocionāli atlaist. Līdzatkarība. Bailes palikt vienam. Fokusēšanās uz pagātni. Laiks pievērsties nākotnei.

Ēna: Bailes neļauj saskatīt situāciju pilnībā. Emocionāla noslēgšanās kā veids, kā neuzņemties atbildību.

Pastiprina viens otru: ar Vientuļnieku

Kad? Pēc 8 mēnešiem. 19.02.-29.02.


9 kausi

Vienā vārdā: (Vēlmju) piepildījums

Vairāk atslēgas vārdu: Laime, labklājība, finansiāla stabilitāte, komforts, bauda. Pārpilnība. Apmierinājums. Stipra veselība.

Situācijas: Personiska apmierinājuma periods. Svarīgi projekti beidzas ar labiem rezultātiem. Iespējams bildinājums vai labs darba piedāvājums. Izaugsme biznesā. Attiecībās justies labi. Dziļš apmierinājums. Cilvēks ir dabūjis to ko vēlējies. Ja cilvēks  ir viens, šī kārts nozīmē, ka viņš ar to ir pilnībā apmierināts.

Apgriezti: Gaidas var būt pārāk lielas. Pārmērīga aizraušanās ar to, kas kaitē pašam. Iespējams finansiāls zaudējums vai naudas aizkavēšanās. Vilšanās. Justies, ka neesi pelnījis labo.

Ēna: Egoistiska un pašcentrēta uzvedība. Pašapmierinātība kavē attīstību. Alkatība. Iedomība.

Pastiprina viens otru: ar Pasauli

Kad? Pēc 9 mēnešiem. 01.03.-10.03.


10 kausi

Vienā vārdā: Laime

Vairāk atslēgas vārdu: Uzplaukums, sasniegumi, apmierinājums, ģimene, mājas dzīve, mājas izjūta, laulības, grūtniecība, bērna piedzimšana.

Situācijas: Labklājības izjūta visās dzīves jomās. Sagaidāma situācijas uzlabošanās. Ģimenes svinības. Bizness plaukst.  Paaugstinājums darbā. Harmoniskas attiecības. Perfekta garīgā un emocionālā saderība. Uzticība. Tiek meklēts vislabākais partneris. 

Apgriezti: Satraukumi, raizes saistītas ar mājām un ģimeni. Skumju vai zaudējuma izjūta. Var būt konflikti nozīmīgās attiecībās.

Ēna: Cilvēks nenovērtē to, kas viņam ir - uztver kā pašsaprotamu.

Pastiprina viens otru: ar Zvaigzni

Kad? Pēc 10 mēnešiem, pēc nepilna gada. 11.03.-20.03.


kausu pāžs

Vienā vārdā: Atvērtība

Persona: Bērns (sieviešu dzimuma, bet nav obligāti, jo var izpausties arī kā atbilstošas rakstura īpašības), jauns cilvēks. Maigas dabas. Cilvēks ar mākslinieciskām vai ezotērām spējām. Sapņotājs. Sirsnīgs, mīlošs, rotaļīgs, dzīvespriecīgs. Veic darbu, kura būtība ir rūpes par citiem (piemēram, medmāsa), darbs ar bērniem, jauniešiem.

Situācijas: Kaut kas jauns. Jauna patīkama ziņa ar emocionālu saturu (visi Pāži ir ziņas). Nepieciešams ieklausīties intuīcijā. Nozīmīgi sapņi. Palīdzēs meditācija un citas garīgas prakses. Iespējama ziņa par grūtniecību vai bērna piedzimšanu (ja tāds ir jautājums). Ļoti labvēlīgs laiks radošai darbībai. Tiks saņemta romantiska satura ziņa (piezvanīs, uzrakstīs…). Romantiski žesti no mīļotā palīdzēs uzlabot attiecības. Slepens pielūdzējs.

Apgriezti: Jāuzmanās no apkrāpšanas, pavešanas, kārdināšanas. Vēlme distancēties no realitātes. Cilvēks neizmanto savu potenciālu. Nedrošība kavē izaugsmi. Bailes no noraidījuma.

Ēna: Pārāk liela uzticēšanās. Lētticība. Ievainojamība. Izpatikšana citiem.

Pastiprina viens otru: ar Spēku


kausu bruņinieks

Vienā vārdā: Kaislība

Persona: Mīļotais. Labs draugs. Mūžīgais mīlētājs. Labs runātājs, laba kompānija. Galants, romantisks, ideālistisks, māksliniecisks. Viegli iemīlas. Nodarbošanās - mākslinieks (rakstnieks, dzejnieks, mūziķis u.c.), darbs veselības un skaistumkopšanas pakalpojumu jomā. 

Situācijas: Aktīvas emocijas un to izrādīšana (visi Bruņinieki ir darbība). Sekot savai sirdij. Emocionāli svarīga situācija. Jauns piedāvājums vai biznesa iespēja. Virzība un pārmaiņas darba jomā. Auglīgas fantāzijas. Mākslas darba radīšana. Satikt jaunu mīlu. Romantiska interese pastāv.  Attiecības attīstās pozitīvā virzienā. Pāris var kopā ceļot.

Apgriezti: Ietekmēties no citiem. Jāuzmanās, ja piedāvājums šķiet pārāk labs, lai būtu patiess. Jaunās attiecībās vēlama piesardzība. Kļūdas un problēmas ar līgumiem, krāpšana. Partnerim var būt bailes no nopietnām attiecībām. Bezatbildība.

Ēna: Narcisms. Negodīgums un neuzticamība. Tukši sapņi bez rīcības.

Pastiprina viens otru: ar Mīlētājiem


kausu karaliene

Vienā vārdā: Iejūtība

Persona: Māte, precēta sieviete. Sieviete attiecībās. Labvēlīgs vecāks cilvēks (parasti sieviete, bet nav obligāti). Mīloša, gādīga, empātiska persona. Dabiska, spēcīga intuīcija. Laipna. Rūpējas par citu labklājību. Dziednieks, konsultants, ezotērikas joma.

Situācijas: Kausu būtības esence (visas Karalienes ir sava masta iekšējās būtības izpausme). Vienmēr laba zīme, laime. Visvairāk izpaužas emocionālajā jomā, tanī skaitā, jūtu dzīvē, attiecībās. Darbā stabilitāte, darba un mājas dzīves līdzsvars. Atgādinājums vairāk paļauties uz sirdi nevis prātu. Kultivēt sevī labvēlīgu, mīlošu attieksmi. Kādam ir nepieciešams jūsu atbalsts. Radošs darbs sniedz gandarījumu. Laimīgas attiecības, veiksmīga laulība. Nav stresa, cilvēki ir laimīgi viens ar otru tādi, kādi ir. Magnētiska pievilcība, pievelk mīlestību.

Apgriezti: Manipulācija, spēlēšana “uz jūtām”. Emocijas neļauj skaidri spriest. Slikts padoms. Sieviete, kas neprot glabāt noslēpumus. Nodevība. Attiecības, kas nesniedz emocionālu piepildījumu.

Ēna: Pašnoliegšana. Pārmērīgs jūtīgums. Iestigšana citu cilvēku problēmās.

Pastiprina viens otru: ar Imperatori


kausu karalis

Vienā vārdā: Viedums

Persona: Tēvs, labvēlīgs vecāks cilvēks. Atbalstošs, empātisks, līdzjūtīgs. Raksturīgs sirds siltums. Dziļi rūp tuvākie. Gudrs padomdevējs. Ārsts, vidējā vai augstākā līmeņa vadītājs. Eksperts jomā.

Situācijas: Kausu būtības izpausme (visi Karaļi ir sava masta  būtības izpausme rīcībā). Emocionāla stabilitāte, līdzsvars, zināšanas un pārliecība. Labs padoms. Partneris ir nobriedis, atbildīgs un iejūtīgs. Justies aizsargātam. Laiks radošās idejas pārvērst darbos.

Apgriezti: Kontrolējoša un manipulatīva persona. Padomam nevar uzticēties. Mānīšanās un krāpšana. Uzmanīties no impulsīvas rīcības.

Ēna: Ierobežojoša un kontrolējoša uzvedība. Pārmērīga, pārspīlēta atbildības izjūta.

Pastiprina viens otru: ar Priesteri